| Ionut_Brotnei_1990 a întrebat:

Buna,prietena mea a zis ca vrea sa facem sex dar ma intreb de unde as putea sa cumpar perzevative la bucata. Trebuie sa precizez ca nu vreau sa cumpar o cutie pentru ca nici unul dintre noi nu are unde sa o pastreze ca sa nu o gaseasca parintii.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O cutie are 3, o ardeți de 3 ori la rand și ați rezolvat problema

| corbulalbrosu a răspuns:

Pe ulita satului se intalneste Ion (I) cu Gheorghe (G), bunul lui prieten si din vorba in vorba la un moment dat (I) il intreaba pe (G), auzi mai Ghio, am si eu o intrebare, tu ai prezervativ? Sta cat sta (G) si ii raspunde, am, dara ca am, asa ca tot omu. (I) sta ce sta dar fiind curios il intreaba : spune-mi mai (G) tu unde iti tii prezervativul ca sa nu-l gaseasca copii sau nevasta? Falos nevoie mare (G) ii raspunde pe loc, eu mi-l-am montat pe penis si asa nu-l gasesc, stau linistit fara sa-mi mai fie frica. Ion sta se gandeste un pic si pana la urma il intreaba. Bine ma (G) toate bune, dar un lucru nu inteleg, il tii pus acolo pe plua ....permanent? (G) da, si ziua si noaptea. (I) am inteles, dar mai (G) tu nu il dai jos niciodata? la care (G) putin incurcat ii raspunde, ba da il dau jos intotdeauna, de cate ori ma pis si atunci cand ma f#t. Ai putea lua exemplu de la (G) laughing

| Emilian65 a răspuns:

La kaufland, penny si alte supermarketuri.

| Basilievski a răspuns:

Presupun ca ai 12 ani si pe tine te intereseaza de unde sa cumperi prezervative? Prima data termina clasa a 2-a si apoi mai vorbim.

| Andreeapopescuu18 a răspuns:

Skarlet la 2.50 bucata

| Alert a răspuns:

Ramai dracu la laba