| CatalinaC a întrebat:

Ce inseamna cand visezi ca te certi cu tatal tau? Are vreo semnificatie anume? Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi.Visele nu sunt altceva decat oglinda preocuparilor tale. Poate te gandesti mult la el. Poate ai vreo problema si vrei sa-i spui.Eu zic ca daca iti lamuresti toate lucrurile cu el, vor disparea si viselewinking

2 răspunsuri:
| zuzumic a răspuns:

Http://www.forum.oniromantie.ro/viewtopic.php?f=5&t=870 daca iti scrii visu aici vei primi mai multe explicatii de la experti...eu nu am cunostinte suficiente

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TATA
TATA.Acest simbol se interpreteaza raportat la experienta celui care viseaza cu tatal sau. In general simbolizeaza puterea, autoritatea, grija, responsabilitatea si traditia.