| Komarov a întrebat:

Cum s-a mai regasit in intrebarile mele si ca subiect de discutie. E vorba despre iubita mea care a decedat din motive medicale o fata frumoasa inalta cu ochi caprui si cu pistrui dragalasi pe langa nasuc a murit saraca din cauza unui stop cardiorespirator au trecut aproximativ 2 luni de cand am pierdut-o. Stiu ca am 15 ani si ca ar trebui sa stau cu gandul la carte dar sa stiti ca comentariile neserioase nu isi au rostul (scuzati-mi cacofonia sunt foarte obosit) dar am dus momente destul de frumoase impreuna chestii copilaresti desi un an de relatie serioasa a fost am fost prieteni de joaca mai de mult ne cunoastem de circa 7 ani acuma sa nu par exact ca si copilitile alea de pe youtube cu lalaband dar chiar am ras si am plans impreuna cu ea fata fiind lasata orfana la varsta de 4 ani parinti morti in incendiu am avut mereu grija de ea ceilalti copii erau rautaciosi mereu pretexte de copii de 8 ani gen orfana fata fara parinti si chestii de genu sunt o persoana sufletista am tinut pana si cu ochii la ea dar de cand am murit imi lipseste sarutul ei nu stiu imbratisarile ei ochii ei stiu ca pare penibil dar cer ajutor am vise cu ea in continuu alerg un cimitir intreg printre cruci si ma opresc fix la mormantul ei o sarut plange si dupa dispare ca prin miraj repet visul asta in fiecare seara imi este dor de ea sincer am purtat sentimente imi era draga foarte draga o iubeam chiar eram ca niste siamezi de nedespartit nici nu am fost genul de baiat care sa stea cu baietii mereu am avut relatii bune cu fetele nu am fost nesimtit eu nu privesc paritile fizice a unei fete doar cele morale frumoasa sa fie si pe exterior si interior am o minte destul de matura acuma nu stiu ramane in judecata voastra a membrilor puteti arunca orice vorba e bine venita intrebarea initiala este de ce am aceste vise cu cimitirul respectiv in mod repetat e ceva legat de lumea spirituala cea de dincolo gen mortii vorbesc sau exista termeni psihologici daca sunteti draguti puteti lasa id-urile voastre chiar am nevoie de cineva cu care sa vorbesc va multumesc cel mai bun raspuns funda ^_^

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu o sa visezi toata viata cimitir si pe ea e ceva trecator mintea nu iti da pace si cum ziua esti cu gandu la ea de aia tot tragi la visele alea

| PedoBarbie a răspuns:

Sunt doar vise. Te gândeşti şi de aceea.

| 116111 TelefonulCopilului a răspuns:

Buna,

Hai sa stam de vorba. Vrem sa te ajutam sa-ti fie mai bine.
Asociatia Telefonul Copilului poate fi partenerul tau de discutii sau poate fi prietenul tau atunci cand te confrunti cu o problema. Confidentialitatea este cuvantul cheie in relatia ta cu serviciul Telefonul Copilului, oferit de organizatia noastra.
Apelul catre 116 111 este gratuit din retelele Romtelecom si Cosmote, de luni pana duminica, in intervalul orar 08.00 – 00.00. Mai multe poti afla si la: http://www.telefonulcopilului.ro/intrebari-frecvente
Pentru ca problemele cu care te confrunti reprezinta subiecte delicate si te-ai putea simti in largul tau mai degraba in mediul online, te indrumam sa ne transmiti mesajul tau la telefonulcopilului@telefonulcopilului.ro

Asteptam sa te ajutam!

| AvM94 a răspuns:

Frumos, Ceea ce ai zis tu ti se intampla din cauza ca poate tu nu poti accepta ca ea este moarta, subconstientul tau mai exact. parerea mea. Deci foarte frumos, mai rar asa ceva.

| everythingwillbeokayx3 a răspuns:

Oana_mrrrrrr@yahoo.com - id meuwinking in caz ca vrei sa vorbim, pentru ca te inteleg, mie mi-a murit cea mai buna prietena acum aproximativ 4 luni de zile..inteleg prin ce treci, este dureros. daca vrei, putem vorbi si pe mess ^.^. caci vad ca esti sensibil, si semeni putin cu mine... oricum, refacere usoara, ce-ti pot spune. :*. si ai grija de tine.

| Komarov explică (pentru everythingwillbeokayx3):

Id-ul meu iosif_galati vorbim ^_^

| cata81 a răspuns:

In capul tau aceasta tragedie este inca proaspata si nu a trecut destul timp pentru a o da uitarii, probabil imaginea cimitirului si ziua aceea, pierderea ei si tot ce era legat de ea, a fost ca un soc pentru tine, de aceea o visezi, nu e nimic anormal in asta.e chiar normal sa o visezi, sa-ti fie dor.Mai cred ca nu ti-ai luat cu adevarat ramas bun de la ea si subconstientul tau a ramas cu acest gand. Nu-ti spun sa o uiti,pentru ca asa ceva nu se uita, iti spun doar sa pastrezi amintirea si sa mergi inainte, esti tanar si esti viu, sa nu uiti asta, cred ca si ea si-ar fi dorit asta pentru tine. Curaj, iti doresc numai bine