| Danel2018 a întrebat:

Iubita mea tocmai mi-a spus ca viata ei e monotona. Cum as putea sa o scot din starea asta de monotonie?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii bagi pu peste tot sa mai intensifice arta sexuala

| Adry05 a răspuns:

Sa plecati impreuna intr-o calatorie, oricat de aproape de casa, doar sa schimbati cateva zile peisajul

| siriusblack98 a răspuns:

Salut! Iti zic un adevar care ti se poate parea crud dar cred ca tu ai inteles gresit ce ti-a sugerat ea. Daca ti-a zis ca viata ei este monotona inseamna ca s-a plictisit de ceva anume pe care vrea sa-l schimbe (adica posibil de tine).In fiecare cuplu dupa o anumita perioada apare monotonia, este invevitabil mai ales la cei tineri care se plictisesc mai repede.Parerea mea este ca daca totul era ok in relatia voastra nu ti-ar fi zis niciodata ca s-a plictisit pentru ca asta imi pare a apropo.O poti lua logic, daca viata ei este monotona tu ca iubit ar trebui sa aduci putina schimbare cat sa nu se plictiseasc iar daca ea iti zice ca tot se plictiseste inseamna ca tu nu ii oferi ceea ce ea doreste. Sfatul meu este sa porti o discutie sincera cu ea despre relatia voastra si nu numai.

| EcceHomo a răspuns:

Viața ei este monotonă fiindcă nu face nimic altceva decât să aştepte să treacă timpul, zilele sunt la fel şi se alătură altor zile intr-un şir interminabil, monoton.
Nu a spus că viața alături de tine este monotonă. Oricare ar fi cauza, tu nu prea ai ce face.Totul depinde de ea.Tu trebuie doar să-i fii alături.

Răspuns utilizator avertizat