| Edyedyyy a întrebat:

sunt la mare pe o plaja pe care nu o stie multa lume.Pe plaja asta vin oameni cu rulote si corturi.Eu sunt cu rulota cu parintii. Acum o sapt, langa noi s-au asezat niste oameni sot si sotie care aveau 2 copii.Un baiat de 4 ani si o fata de 9 ani ( e foarte desteapta si matura pt varsta ei). Prima oara cei doi copii se imprietenise cu surorile mele dar mai tarziu am inceput sa ma joc si eu cu ei (am 16 ani). Dupa 2 zile m-am atasat de fata de 9 ani iar mai tarziu m-am indragostit de ea foarte tare doar ca diferenta de varsta e cam mare. Nu stiu ce sa fac sunt foarte confuz nu am chef sa mananc sau sa ma joc pe plaja. Acum acea fata a plecat iar eu nu pot sa vb cu ea nu i-am cerut nr de tel nu stiu daca voi putea sa o gasesc vreodata si sunt foarte trist (stiu cum o cheama si orasul in care locuieste )

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Doamne laughing La 16 ani sa plangi dupa o fetita de 9. laughing Oricum, daca n-ai date n-ai nimic n-ai ce sa faci. Asa ca bucura-te de vacanta in continuare si lasa prostiile astea.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea sa te consolezi, uitandu-te dupa alta fata, dar de data asta, una de vreo 16 ani cel putin!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Sinuciderea este legala.

| ywar a răspuns:

In cazul tau nu stiu ce te-a tampit: fastfood-ul sau filmele alea...

| seth2016 a răspuns:

Buna,

>> sunt foarte confuz nu am chef sa mananc sau sa ma joc

Te-a lovit Cupidon tare de tot si dupa aia te-a lasat cu ochii in soare. O sa supravietuiesti.

Lipsa de pofta de mancare, confuzia si lipsa de chef sunt rezultatul tristetii tale.

Lasa-i pe parintii tai sa te ia in brate. Nu-mi trece altceva prin cap.

| Edyedyyy explică:

Seth multumesc pentru consolare

| Edyedyyy explică:

Multumesc Seth pentru consolare