| jdhjfdsvj a întrebat:

Vreau o metoda cum sa ma obisnuiesc cu singuratatea. Sa nu mai vreau un suflet pereche niciodata.sa ma uit la fete ca la ceva care nu-mi foloseste la nimic timiditatea. M-a facut sa ma apuc de bautura, tigari,sa ma tai pe maini si sufar.N u banii sunt o problema, am, dar toate fetele vor exagerat.S unt cuminte de fel, am 18 ani.Cum sa ma obisnuiesc cu singuratatea? Multumesc mult, funda.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calugareste-te!

| CsD69 a răspuns:

O sa iti treaca tie starea asta depresiv, dar sa stii ca nu te poti obisnui cu singuratatea. Singuratatea este cel mai rau lucru prin care poate trece o persoana.
Nu stiu exact ce ti s-a intamplat, dar incearca sa treci peste. Eventual sa discuti cu cineva. Cu parintii, daca nu ai prieteni.