| IonHodinescu a întrebat:

Salut tuturor
Am o intrebare: mie imi place de o fata si ea s-a prins de asta dar nu am antrebato anka daca vrea sa fim ampreuna sau asa
ideea e ca ea e unpic mai timida si diferenta de varsta dintre noi este de 3 ani ia eu nu stiu cum sa o antreb si ma tem de un refuz?
voi ceati face an locul meu?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Natka a răspuns:

Pai daca merge de asta vorba mergi tu primul iarasi la intimpinare! de ce mereu oamenii se tem de un refuz? poate inapoi nu va esi un refuz dar o acceptare! ia-ti inima-n dinti imbracate mai frumos si inainte baiate, virsta nu conteaza, iar ce tine despre fata : e si normal sa fie timida, pentru asta si este fata big grin
Succes!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă şi ea te place, atunci nu are motiv să te refuze. Succes!

| neutrino a răspuns:

Ar trebui sa inveti sa scrii, dupa acea te poti gandi si la fete.

| IonHodinescu explică (pentru neutrino):

Taci si nu te baga

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Nu trebuie să o grăbești, fi aproape de ea, gândește-te la cel mai bun mod de a vorbii cu ea despre o posibilă relație

Răspuns utilizator avertizat
| IceCream5 a răspuns:

Ce as face daca as fi in locul tau?thinking
Hmmm...probabil as invata sa scriu.