| EduardM1 a întrebat:

Salutare tuturor, in curând fac 18 și trebuie să-mi schimb buletinul dar problema este că nu are cine să mă ia in spațiu, toată familia mea s-a mutat in Anglia.Ce aș putea să fac? Mai sunt oameni care iau in spațiu contra cost? Mulțumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Parintii tai nu mai au nici o proprietate in tara? Bunicii? Matusi? Unchi? Chiar nimeni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi tu unde stai acum?

| Symonela a răspuns:

Nu stiu daca mai sunt persoane de genul. Ar fi bine daca ai putea apela la un prieten care sa te ajute. Daca nu mergi la poliție si explici situația ta.Ar putea să îți facă si buletin fara adresa de locuit pe el.Am o prietena care asa a procedat în urma cu ceva ani.Am înțeles că ti se face buletin provizoriu. Oricum informeaza-te mai bine la poliție.