| adnreas09cta a întrebat:

Salutaree,suna ciudat foarte, am 20 de ani, in urma cu 2 saptamani a aparut o fata o anume Elena,e foarte dulce frumusica dragalasa minunata e o zana sau cel putin asa o vad eu,am cunoscut-o pe facebook,in ziua in care am vorbit cu ea,prima zi de zapada,am invitat-o la o mica bulgareala"zupada" si a acceptat sa ieasa la zupada ne-am intalnit amandoi ne-am jucat ca doi copii am facut poze impreuna,apoi fata le-a postat pe fbtoate pozele cu mine cu ea cu amandoi, nu stiu ce sa fac vreau sa fie iubita mea ea imi spune ca inca nu este pregatita pentru o relatie, niciodata nu mi s-a intamplat ca o fata sa am refuze:-s AJUTOR

7 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Saracu de tine "niciodata nu mi s-a intamplat ca o fata sa am refuze"laughing. Daca fata nu este pregatita ar trebuie sa o astepti, daca intr-adevar vrei ca s afie iubita ta.Pana atunci comporta-te frumos cu ea si nu o neglija, inivit-o in oras, la cinema, un suc etc.Mult noroc si un an nou feriict, irezistibilule!laughing

| Juleuuss a răspuns:

Așteaptă până când va fi pregătită. laughing
Baftă!

| TheSmith a răspuns:

Mai antonio banderas...esti cam grabit cu ea!

| Walhalla a răspuns:

Poi...Fiti doar prieteni...deocamdata..sti ce vreau sa ziclaughing

| Eschimoasa a răspuns:

Buna,

Ai rabdare, chiar daca este greu. Daca te place si isi doreste o relatie cu tine, cu siguranta iti va da de inteles asta sau va face ea primii pasi. Nu o grabi si nu fi insistent pentru ca s-ar putea sa o sperii si sa o determini sa te evite si sa te ignore.

| AdytzaSweet16 a răspuns:

Frate, nu te panica, ai luat-o si tu prea din graba (din cate vad eu ). Trebuie mai intai sa capete incredere in tine, mai invit-o la o cafea la o pizza gen si incet cu incet, cunoasteti-va adresele unui altuia o inviti la tine acasa si ii explici ce simti pentru ea. Sper ca ti-am fost de folos

| Ioanazzz a răspuns:

Daca ea ti-a spus ca inca nu este pregatita pentru o relatie, trebuie sa-i accepti alegerea!