| Siimona a întrebat:

Saluuut! Ma ajuta si pe mine cinevapuppy dog eyes... Pe 18 iunie iubitul meu face 18 ani, trebuie sa-i fac un cadou, dar habar nu am ce. iar pe 1 iunie facem un an de cand suntem impreuna, deci alt cadou, care nici atunci nu stiu ce sa-i cumpar... Please o idee.

4 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Ofera-i iubirea ta, haine, un ursulet de plus, etc.
Pa, pa.

| andru10best a răspuns:

La 18 ani - cumpara-i un ceas mecanic vechi si frumos (poti sa gravezi ceva pe spatele ceasului)
1 iunie - un album foto plin de poze cu voi, ori o rama cu o poza, ori un power point cu voi - chestii de acest gen

| atoatestiitoarea a răspuns:

Depinde ce pasiuni are. De un an trebuie să fi aflat ce face în timpil liber. Dacă- plcae muzica, sau filmele, sau fotbalul sau fumează sau are mare grijă de mașina lui.

| Bordianu_Madalina_1992 a răspuns:

Pai de ziua lui ii poti cumpara ce ii place nu stiu vezi haine lucruri sau poate are vreun hobby tenis de ex ii poti cumpara o paleta culoarea sa preferata etc de aniversarea de 1 an e celmai fumos sa planificati impreuna ce veti face.