| Dizzydizz a întrebat:

Sentimentele numai sunt aceleasi ca la inceput si asta de cateva kuni din partea mea, iar din partea lui de. cateva saptamana [nici macar nu stiu sigur]
Mai are rost?
Voi ce a-ti facE?
Oare o pauza ar prinde bN?

Răspuns Câştigător
| tyana a răspuns:

Pai o pauza e clar ca o sa faceti din moment ce nu mai simtiti la fel. Dragostea asta trasa de par n-am s-o inteleg niciodata."Nu ne mai iubim dar stam impreuna pentru ce a fost intre noi". Alea sunt amintiri frumoase, doar atat.Nu au rolul de a reaprinde flacara decat in cazuri extrem de rare(in casnicii de ani buni, cand ambii parteneri se straduiesc sa faca totul pentru a-si salva relatia). Luati si o pauza, vedeti ce simtiti si unul si celalalt, apoi discutati deschis.Nu are rost sa resuscitati la infinit ceva ce nu va merge.happy

2 răspunsuri:
| Nebuneală a răspuns:

Bunahappy!
Daca el nu mai e sigur de sentimentele lui fata de tine si tu ai aflat asta sau ti-ai dat seama ar cam trebui sa pui punct relatiei pentru ceva vreme pana cand te vei gandi daca mai are rost. adica in pauza asta vei vedea daca el te cauta, te suna, sms, vb pe mess... daca nu te v-a cauta oh go on nu merita sa te impaci cu el...
Succeshappy

| LLL2 a răspuns:

Daca nu te-a cautat, puneti punct relatiei.