| LaviniuA a întrebat:

Singureilor, v-ati gasit MAREA iubire de sarbatorile astea?
Cate kg are? laughing
Nu ziceti ca nu, ati avut Sf Valentin, Dragobete, 1 martie, doar nu sunteti blegi. Mai e o sansa pe 8, dar ce a fost bun cred ca deja s-a dat.

Hai astept sa imi spuneti minunate povesti de iubire.
Nu uitati sa o maltratati din cand in cand cu cate o floare, un compliment happy
p.s daca aveti nevoie de sfaturi in dragoste, puteti sa apelati big hug.

Răspuns Câştigător
| sabin89 a răspuns:

Eu am ieșit pe străzi vreo două ore cu o pancardă pe care am scris "caut marea iubire" și...nimic.
Mai încerc pe 8.

| LaviniuA explică (pentru sabin89):

Trebuie sa scrii cate kg vrei sa aiba, ca asa e relativ, nu stiu fetele ce vrei laughing

42 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Sai spuna cineva lui Simpatic, acest cacanar, un tăntălăul care mai și semnalizează și maninca de fund utilizatorii pe aici, după ce blochează omu, asta face, săi spună ca Violeta acolo locuiește în Australia, asta pentru cultura lui generală, Iara femeia nu sa laudat cu asta.La fel și eu, nu mă laud ca aș locui în state, nu văd ce ar fi de lauda.
Referitor la mașină de Bulgaria ce rahat mannca el, dacă chiar e curios și vrea sa vadă unde locuiesc, ii pot da camera, săi arat unde locuiesc.
Mai era Ray, ala la fel ma lua, ce bat eu cimpii, eu nici in vise nu locuiesc în Texas laughing i-am spus și aluia, ii dau camera fără probleme, dar bineînțeles, mă blocat, dar sa manince rahat o face, ca doar e liber, nu da bani.
Scuze ca scriu aici la tine, dar citind ce au scris oamenii pe aici, așa am văzut pe rahatu asta de Simpatic muncind borș.
Ca idee cand poti lasa mesaj, iti dau camera tie sa vezi unde locuiesc, apoi le poți transmite și lor laughing

Ei gindesc in mintea lor de furnica, de locuesti în Australia sau America, nu știu ce chestii wow ar fi. Ce sa le ceri la alte bambilici ăștia.

| relian a răspuns:

Ce faci incerci sa faci reclama, sau cauti clienti? Vad spui ca dai sfaturi, consultații laughing e bun, dar mai bun, cred eu, ar fi sa încerci sa le găsești parteneri.

Vine omu, spune ce ar vrea, lasă poza, tu cand ai client, pac pac, mai și lipit, ii taxezi, mai faci un ban în plus laughing
Tu citi ani ai? Intreb si eu asa cas curios.

| Hyperion7 a răspuns:

Eu o am dinainte de dragobeți, valentini, mărțișori.rolling on the floor

| ReddY25 a răspuns:

Încă nu sad

| LaviniuA explică (pentru ReddY25):

Esti fotbalist? sad Pe unde ai cautat?

| ReddY25 a răspuns (pentru LaviniuA):

Sunt divorțat laughing

| LaviniuA explică (pentru ReddY25):

E hai ca asta nu-i asa rau. E semn ca crezi in dragoste. Bafta la pisicute.

| ioana748 a răspuns:

Iubirea este la kilogram?
Da, s-ar putea sa ai dreptate rolling on the floor
Posibil s-a dat ce era mai bun.
Asta e....vad ei ce a mai ramas pe la mese laughing

| Lupic?27 a răspuns (pentru ioana748):

Pai da, ce e bun e luat ce a ramas e pentru handicapati.(nu ma refer la tine, asa e vorba)

| ioana748 a răspuns (pentru Lupic?27):

Ei....glumim...fiecare si gaseste peticul.
Oricat de handicapat ar filaughing

| Lupic?27 a răspuns (pentru ioana748):

Ioana748 ce sa zic, bafta!

| ioana748 a răspuns (pentru Lupic?27):

Si tie!

| ioana748 a răspuns (pentru Lupic?27):

Nu sunt in perioada de împerecherehappy

| Lupic?27 a răspuns (pentru ioana748):

Daca cauti barbati doar cand esti in calduri...nu stiu daca reusesti sa gasesti ceva calumea. Alege-i cu capu nu cu gaura.

| ioana748 a răspuns (pentru Lupic?27):

Multumesc pentru sfat.
Apreciez.

| Lupic?27 a răspuns (pentru ioana748):

Cu placere. Dupa ajungi ca Erika Isac sa zici ca toti barbatii sunt de **** in afara de tacsu si prietenii ei apropiati.

| ioana748 a răspuns (pentru Lupic?27):

Daca eram de varsta ei poate.
Am totusi, 50 de ani.❤️

| Lupic?27 a răspuns (pentru ioana748):

Daca erai de varsta ei ziceai si tu ca barbatii sunt naspa a? laughing
Esti despartita sau de ce cauti barbat?

| ioana748 a răspuns (pentru Lupic?27):

Nu caut barbat, ce ti venihappy
Am glumit cu tine.
Seara frumoasa si o primavara cu spor.
❤️

| Lupic?27 a răspuns (pentru ioana748):

Femeile in gluma zic adevarul laughing

| ioana748 a răspuns (pentru Lupic?27):

Aici nu te contraziclaughing

| Lupic?27 a răspuns:

Am gasit de varsta mea si bune de ciocan dar ba au copii, ba sunt nebune, ba sunt materialiste.
Mai mult ele s-au dat la mine sa fiu sincer, si dupa ce am vazut cum sunt, nu multumesc. Alea nedefectate sunt luate toate.

| LaviniuA explică (pentru Lupic?27):

O fi de la bautura de n-ai noroc. Nu te vaitai de burta de bere?

| Lupic?27 a răspuns (pentru LaviniuA):

Era o gluma, n-am burta. Mancare e fudulie, bautura e temelie.

| Lupic?27 a răspuns:

Am uitat sa va zic, febletea mea e violeta laughing

| siriusblack98 a răspuns (pentru Lupic?27):

Promiti ca daca ne unim mai multi si ti-o trimitem acasa facuta pachet, o tii bine cat sa nu mai ajunga inapoi pe TPU?

| Lupic?27 a răspuns (pentru siriusblack98):

rolling on the floor NUUU, nu o trimiteti aici!

| Simpatic a răspuns (pentru siriusblack98):

Apropo de doamna "jassmina", eu ma intreb prin ce catun din Vaslui locuieste, asta cu Australia este o gluma buna
la fel cum relian sta in texas...si are TX la masina dar pe Bulgaria!
mai crede cineva in astfel de oameni?

| sabin89 a răspuns (pentru siriusblack98):

Ziceți voi, ziceți. Dar ce s-ar face site-ul ăsta fără ea...

| siriusblack98 a răspuns (pentru sabin89):

Ar fi un loc putin mai bun...

| LaviniuA explică (pentru siriusblack98):

Ea nu poate intra aici sad nu-i frumos sa vorbiti pe la spate big grin

| siriusblack98 a răspuns (pentru LaviniuA):

Cum sa nu poata intra aici? Are acces ca fiecare utilizator.

| Simpatic a răspuns (pentru LaviniuA):

Pai daca a blocat toti userii, ce sa-i faci!

| vasileparnaie a răspuns:

Explica si mie cum ai putea sa te combini de Sfantu Valentin si Dragobete si iti voi spune si eu daca am gasit sau nu

| Lupic?27 a răspuns (pentru vasileparnaie):

Lavinia are numai postari ciudate si amuzante

| LaviniuA explică (pentru vasileparnaie):

Simplu vorbesti cu un amic, amica sa-ti faca cunostinta cu o prietena, te bagi in seama, o inviti intr-un loc dragut. Mai sunt si party-uri in club cu ocazia asta... e plin de drago-bete laughing

| vasileparnaie a răspuns (pentru LaviniuA):

Pai treaba e ca pana si ''amici'' mei se chinuie sa gaseasca da sa imi faca mie cunostinte laughing)))

| Lupic?27 a răspuns (pentru vasileparnaie):

rolling on the floor Belea Vasile asta!

| LaviniuA explică (pentru vasileparnaie):

Amici din astia ai tu? sad Gaseste si tu unul mai gigolo ca sa-ti dea si tie cand are o captura mai mare laughing
Poti sa agati oriunde si singur dar trebuie sa fii mai zen la minte.

| vasileparnaie a răspuns (pentru LaviniuA):

Pai amici aia gigolo mai mult stau cu femeile decat cu noi astia singuri pe lume cum ar veni, si nici nu prea ne ajuta laughing))

| LaviniuA explică (pentru vasileparnaie):

Atunci ia aici mediteaza ca sa fii zen pentru eventuala intalnire de gradul 3. Fetele apreciaza zen.
https://www.youtube.com/watch?v=g2yly69gMjU