| Cosmina45577 a întrebat:

Soţul meu a ajuns aseara târziu de la munca când a ajuns el eu dormeam el nu ma mai trezit cand a ajuns dar m-a pupat pe frunte pentru ca am simtit cand m-a pupat si am deschis putin ochii dar dupa i-am închis iar ca sa dorm.Şi aş vrea sa va întreb cum vi se pare accest comportament al soţului meu şi de ce credeţi voi ca a facut asta? si sa mentionez ca a adus si un buchet de trandafiri roşii pe care mi l-a dat în dimineaţa asta

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Unii fac gesturile acestea din domnie, altii doar atunci cand inseala
Nu cred ca are legatura neaparat aici cu inselatul.
Asa a simtit sa faca acest gest...
Nu putem sti in cazul acesta particular de ce a facut acest gest frumos, putem doar specula una sau alta

| Violleta2022 a răspuns:

Doar un comportamnet total obisnuit, pentru un cuplu casatorit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te lauzi sau te plângi că nu mă prind.

| dullcat a răspuns:

Se numeste afectiune.Nu-i asa de complicat.

| Hyperion7 a răspuns:

Apreciază-l.Nu multi ar face acest gestbig grin

| wildthing a răspuns:

Adica e un comportament neobisnuit pentru el? Daca-i asa, sa inteleg ca suspectezi ca se simte vinovat pentru ceva? Nu-ti poate spune un strain de pe net, daca sotul tau a fost cu alta femeie sau nu, pentru ca nu-l cunoaste, nu stie nimic despre el. Tu traiesti cu el, tu il cunosti cel mai bine si tu esti cea mai potrivita sa dezlegi misterul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing

| adryang78 a răspuns:

Tu întrebi sau vrei doar să te lauzi? big grin

| tunoi88 a răspuns:

E de bine!