| anonim500 a întrebat:

Stiti cum sami numesc clubul de prietene

Răspuns Câştigător
| katherinne a răspuns:

Construiti din initialele numelor voastre, sau ganditi-va la ceva care sa va reprezinte felul vostru de a fii, sau 'jucati-va'putin cu numele unui lucru care va place..Bafta!happy

2 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Eu, cand eram in scoala generala aveam mai multe colege in clasa care formau grupul numit SAPITO. Acest nume era "imprumutat" de la numele unei firme de bomboane, pe atunci, acum nu mai stiu daca mai exista. Oricum, depinde ce varste aveti voi.

| Fatabuna986 a răspuns:

Ce varste aveti de exemplu noi avem grupul 1312121314981114 (13-12-12-13-14-9-8-11-14)
suntem 9 persoane si avem acele varste eu is al 2-a cel mai mare am 13