| merry_2783 a întrebat:

Stiti cumva un leac pentru singuratate?

Răspuns Câştigător
| gabriella_1970 a răspuns:

Amesteci nişte voinţă cu puţin curaj şi rezulţi nişte prieteni, cel mai bun leac pentru singurătate.

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Iesi, socializeaza, cunoaste lume noua, spectacole, bea ceai si citeste la libraria din mall, citeste si incearca sa constientizezi daca si cata vina ai avut in a ajunge singura! Success!

| Zenithf a răspuns:

Pai, Dumnezeu l-a vazut pe Adam ca-i singur si o facut-o pe Eva. Asta este leacul. thinking

| Arthur a răspuns:

Da, singurătatea în doi.

| Hombre a răspuns:

Hai sa ne cuplam, tamaduiala 100%.

| antoneta a răspuns:

Ia-ti un caine

| Danitzu a răspuns:

Prieteniiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa iti iei un animalut dar nu un peste sau din astia, un animalut cu care poti sa te joci: o pisica; un caine...

Răspuns utilizator avertizat
| Raduhh a răspuns:

Pleaca prin oras si mai discuta cu prietenii sau pe calculator pe skype sau pe msn sau mess fundita?