| Just1dream a întrebat:

Stiti cumva vreun site unde m-as putea consulta cu un psiholog online intr-o problema pe care nu mai am habar cum sa o rezolv?
Va multumesc si imi cer scuze daca nu am postat intrebarea la categoria potrivita...

4 răspunsuri:
| Bogdana91 a răspuns:

Www.tpu.ro :) Exista si psihologi pe aici, doar e de ajuns sa intrebi care dintre utilizatori are aceasta meserie si apoi vorbiti prin mesaje private. Sper din tot sufletul sa iti rezolvi problema!

| Nymphetamine a răspuns:

Pe www.clopotel.ro e o psiholoaga. http://www.clopotel.ro/educatie/psiholog/psihologul_copiilor.html
Nu stiu daca e ceea ce cauti, dar alt site nu mi-a venit in cap.

| Danutza27 a răspuns:

Te duci la prima Biserica pe care o intilnesti in cale si stai de vorba cu Parintele si ii povestesti necazul tau sau ce te framinta. Medicii americani in astfel de probleme recomanda 1) Pastor, 2) Psiholog si tot ei recunosc ca 1) mai bun ca 2) Psihologul on line e ca spovedania on line=0. Tu nu ai vazut cum se ducea lumea la Parintele Cleopa (Dumnezeu sa il odihneasca ) la Manastire sa ceara un sfat sa spuna un necaz sa ia cuvint de invatatura.

| mikilaina a răspuns:

Buna,

Site-ul pe care il cauti se numeste www.topexperti.ro - este prima platforma de comunicare din ".ro" care ofera consiliere psihologica online. Aici, vei gasi peste 25 de psihologi cu care poti discuta despre problemele tale. Acestia sunt acreditati si poti verifica acest lucru. Discutiile cu psihologul ales de tine se desfasoara prin mesaje sau pe chat, si este complet confidentiala. Sper sa gasesti ajutorul de care ai nevoie.