| anonim_4396 a întrebat:

Sunt momente in care sunt trist deoarece nu pot sa fac vreo fata sa ma placa sau sa o fac sa fim impreuna. Acum ceva timp chiar am tinut la o fata si vorbeam cu ea si la un momentdat nu a mai vorbit cu mine. Va rog frumos sa imi dati o mana de ajutor. Si va rog daca vreti dati add la royharperredarrow daca e sa va povestesc despre ce am facut cu ele, poate imi ziceti unde am gresit.

3 răspunsuri:
| Rony23 a răspuns:

Nu stiu daca te consoleaza cu ceva dar si eu sunt in aceeasi situatie, e un sentiment de c*c*t, dar hei trebuie sa le inveti limbajul (eu asta tot incerc de ceva vreme) si am inteles ca prima impresie conteaza, trebuie sa stii ce sa zici, altfel o sa spui niste prostii de numa-numa, si o sa se uite la tine ca la un pahar gol (mi s-a intamplat) acum binenteles fiecare are stilul lui.

| ByMine a răspuns:

Eu sunt fata....si am aceeasi problema cu baietIii, ofof viata asta

| Newbye a răspuns:

Frate...nu te lua asa tare, las-o incet la un moment dat toti am avut probleme cu fete...Stai frumos si incearca sa te relaxezi si odata si odata tot apare cinevawinking
Si iti doresc sa nu ajungi sa te placa fetele si tu sa le eviti pentru ca nu iti place de ele...pentru ca nici in cazul asta nu e fain.Si eu sunt blestemat pentru ca nu ma place niciodata fata de care imi place...dar de fapt toate prietenele ei ma plac, si daca asta nu ma face sa fiu frustrat atunci nici nu stiu ce e frustrarea.Si daca se intampla odata hai treaca mearga dar de 2 ori deja e disperanta treabastraight face hai bafta si ia'o incet happy