| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica problemutahee hee. Am cunoscut un baiat acum 5 luni (ne-am vazut, dar nu am facut cunostinta sad ). Iar acum o luna i-am trimis cerere de prietenie pe facebook. A dat aceept si m-a salutat si am vorbit. Am vorbit cateva zile dar el nu stia ca ne-am mai vazut, cand i-am zis a fost foarte surprins si a zis ca se bucura ca a avut ocazia sa vorbeasca cu mine deoarece in ziua aceea cica s-a uitat numai la mine (am observat si eu asta happy ). In sfarsit dupa o luna de vorbit pe facebook (nu in fiecare zi, o data la cateva zile si nu prea mult) ne-am intalnit in curtea scolii si am vorbit cateva minute. M-a intrebat daca vreau sa ne mai vedem, iar eu i-am zis ca da. Eu il plac pe el, dar nu stiu daca e la fel si din partea lui si nu prea vreau sa ma fac de ras in fata lui sad. Dar totusi atunci cand vorbim pe facebook trimite emoticoane din astea :* si imi zice ca ma pupa :X big grin. (atunci cand ne-am vazut ne-am tinut de mana in timp ce vorbeam). Nu stiu... Voi ce ziceti, exista posibilitatea sa ma placa si el?

2 răspunsuri:
| LifeisALL a răspuns:

Dupa cate ai spus cred ca te place.Ar trebui sa-i dai de inteles ca si tu tii la el. Mult noroc si sa stii ca orice ar fi lumea nu se sfarseste.

| Marius2o1o a răspuns:

Merita sa incerci...mai bine incerci si vezi ce se intampla decat sa nu incerci si apoi sa stai sa te gandesti "Daca mergea" arata-i ca il placi si vezi cum decurg lucrurile in continuare... o sa stii apoi ce sa faci happy