| smile20000 a întrebat:

Sunt zodia scorpion si vreau sa stiu ce zodie s-ar potrivi cu a mea?

Răspuns Câştigător
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Compatibilitati zodia Scorpionului:

Compatibilitate excelenta:

Scorpion-Rac, Scorpion-Fecioara, Scorpion-Capricorn, Scorpion-Pesti

Compatibilitate buna:

Scorpion-Taur, Scorpion-Scorpion

Compatibilitate acceptabila:

Scorpion-Berbec, Scorpion-Gemeni, Scorpion-Balanta, Scorpion-Sagetator

Compatibilitate redusa:

Scorpion-Leu, Scorpion-Varsator

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AnonimGirl a răspuns:

Capricorn si pesti se potriveste. Fundita?

| Roxett a răspuns:

Http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/scorpion/
intri la fiecare pereche in parte si vei afla cu cine te potrivesti.

| alexutza222 a răspuns:

Draga eu sunt zodia pesti si ma inteleg destul de bine cu scorpionii. In general zodiile de apa(pesti, rac, scorpion) si inteleg tot cu zodiile de apa sau cu cele de pamant (taur, fecioara, capricon).
Lucrurile astea sunt probate si de mine.
PS ai griza la barbatii fecioara au un simt critic ft bine dezvolta
si la capricorn sunt (uneori) spun de 10000 un lucru si asteapta ca sa ti se para ft interesant si a 100 oara.
BArbatii raci au tendinta de a avea ma multe casatorii, iar daca nu sunt fericiti acasa inseala.
Toate astea tile spun din concluzii proprii. Cunosc barbatii din zodoile enumerate si crede-ma majoritattea sunt asa

Răspuns utilizator avertizat
| Flores_9770 a răspuns:

Buna!
Eu nu (prea) cred in compatibilitatea dintre zodii. Daca persoanele respective se inteleg bine, nu e nevoie sa spuna niciun horoscop asta.Totul depinde de oameni, nu de zodii.

| Sorana087 a răspuns:

Cu berbec,taur,gemeni,rac,leu,fecioara,balanta,scorpion,sagetator,capricon, varsator, pesti.happy

| T0xikBarbie a răspuns:

Buna!
Foloseste site-ul acesta : http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/.
Mie mi se pare cel mai bun. Succes! :*

| anageo a răspuns:

Taurii si Fecioara, Rac si Scorpionul FUNDA! please

| Mady_3521 a răspuns:

Cu zodia ta s-ar potrivi zodia taur, fecioara, sagetator si varsator
(asa am citit intr-o revista )