| anonim_4396 a întrebat:

Ti-ai asuma o relatie cu o tipa divortata cu copil?

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru divertisment temporar da

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu da! De 28 de ani traiesc cu mama unui copil din prima casatorie. Nu-mi pare rau.

| Mosotti a răspuns:

Pai de ce nu? Daca-mi place de ea, e f okey, si daca as avea copil cu ea si eram cu ea, nu era tot aia? Asumarea era aceiasi daca-mi placeau copiii.

| Celcestietot a răspuns:

Nu multumesc big grin

| SilentRain a răspuns:

Nu

| Lukasssz a răspuns:

Nu

| 1997onur a răspuns:

Cum am mai si spus un copil nu este o problme nu are cum sa fie

| ForeverAlone97 a răspuns:

In niciun caz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar avea un copil dintr-o altă relație, nu ciumă. Chiar nu înțeleg de ce ar fugi un tip de o femeie aflată într-o situație de genul. Mai ales dacă între ei ar exista înțelegere, respect si chiar puțină iubire, ce ar putea înflori oricând. Și am spus puțină, pentru că dacă ar iubi-o cu adevărat, nu ar mai sta un tip să își pună întrebări de genul. Pana la urmă, un copil este ceva frumos, fie ca este al nostru sau al altcuiva. Este o altă latură a vieții prin care putem învăța și crește mai departe încontinuu, împreuna cu acel copil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă aș fi bărbat, da. Depinde de copil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

| Jus7t a răspuns:

Dar ea și-ar asuma o relație cu mine? thinking

| Mopmop a răspuns:

Da. Copilul nu are nici o vina pentru divort.
Daca caracterul ei lasa de dorit atunci se schimba situatia.

| TheStrategist a răspuns:

Depinde de caracterul ei.

| LittlePoppy a răspuns:

Gandeste asa: Multe familii divorteaza. Si raman 1-2 copii care nu au nici o vina. Tatii lor se mai ocupa de ei? Daca ai avea un copil lasat undeva ai vrea sa aiba un barbat care sa se ocupe de el? Ca o mama singura nu stie sa-i spuna tot.
Intreba-te daca te intelegi cu femeia si... daca te accepta copilul.
Insa daca vrei o relatie pasagera, uita! Ii mai faci si tu un copil si apoi o abandonezi. Distrugi 3 vieti dintr-un foc: a femeii si a copiilor.

| AdeLeu a răspuns:

Normal. Nu inteleg de ce se tot pun intrebari din astea in ultimul timp. Unii priviti femeile cu un copil zici ca sunt criminale. Daca era vorba de femei la acest capitol, sa ia pe cineva cu un copil, toti sareati ca si arsi.

| UnulSimplu312 a răspuns:

DA clarr as incerca sal iubesc ca pe propriul meu copil!

| Alx966 a răspuns:

Sincer, nu. Eu nu îmi doresc copii de niciun fel.

| wwwsexybomba a răspuns:

Nu, eu intru pe www.sexybomba.com

| Adelin435 a răspuns:

Depinde de tipa, daca merita poate sa aiba si 3 copii nu asta este problema.

| Cochintele a răspuns:

Da de ce nu în primul rând copilul nu are nici o vina ie un suflet