| dende95 a întrebat:

TPU. Putin ajutor! maine este ziua mame-i si vreau sa ii trimit un mesaj emotionant dar nu prea am idei...ma ajutati si pe mine?

Răspuns Câştigător
| ღNameღ a răspuns:

Te ajut pentru ca stiu ca mama e importanta(a sunat ciudat dar.ma rog).OK deci, draga mama, sa stii ca te iubesc si indiferent daca uneori te supar, sa stii ca eu nu o fac intentionat.Te iubesc mult si as frea sa te am mereu, ily, i love you.

4 răspunsuri:
| Chrysk2 a răspuns:

Cauta in biblie la cantari, sa vezi ce texte frumoase sunt.Multi poate o sa rada, dar cititi un pic si apoi puteti discuta.
laughing

| Chrysk2 a răspuns:

Se vede ca nu ai deschis biblia niciodata,dar cel mai bine ii scrii din sulfet, dar se pare ca tu nu ai suflet, de aia intrebi aici laughing

| milom a răspuns:

Mai... scrie ceva simplu si din inima. Oricat de neimpresionant e, e de 1000 de ori mai bine decat ceva scris de ALTUL pentru ALTCINEVA.