| Anonim838 a întrebat:

Maine este ziua fratelui meu si vreau sa ii transmit un mesaj mai emotionant el este mai marecu 4 ani si are grija de mine mereu. Fundaa

3 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Scrie-i ceva din inima, spune-i tot ce simti pentru el si spune-i ca ii esti recunoscator/recunoscatoare ca a avut grija de tine. Sunt sigur ca o sa ii placa mult, daca este de la tine, si mai ales daca mesajul este scris din inima. La multi ani fratelui tau, si bafta la scrisul mesajului, sa ai inspiratie. Sper ca te-am ajutat.

| ambicio a răspuns:

Dacă vrei să fie ceva cu adevărat emoționant, scrie din inima ta. Nu e nevoie să copiezi ce spun alți, tu știi cel mai bine ceea ce simți pentru el și momentele frumoase petrecute în familie. Sunt sigura ca ar aprecia mai mult dacă i-ai da un mesaj care cuprind doar vorbele tale.

| Duma_Mihnea_1993 a răspuns:

Spune cam asa : LA multi ani! Ma bucur foarte tare sa fii fratele meu, persoana pe care ma pot baza mereu. iti multumesc pentru ca ma ajuti mereu cand am nevoie si ca ai grija de mine.
La muuulti ani!