| andru8700 a întrebat:

Unei prietene de-ale mele ii place de un baiat emo cu un an mai mare decat ea de la noi din scoala de chestia asta nu stiu decat trei persoane eu si inca doua fete care se intampla ca una dintre ele sa vrea sa sape groapa oricui cu-mi mi-a sapat-o si mie si ea i-a zis prietenei mele ca baiatul a aflat dar stiti ce este culmea ca fata se comporta normal cand trecem pe langa baiat si acea fata i-a mai zis si inainte ca stie ca il place iar prietena mea a facut depresie si s-a taiat la maini si cand sa vezi ca a mintit-o iar acum a zis iar ca stie dar ea nici macar nu il cunoaste si mie mi-a facut probleme si tuturor iar prietena mea are incredere oarba in ea desi este cea mai rea persoana pe care am cunoscut-o eu nu vorbesc cu ea deoarece de cate ori am vb cu ea mi-a facut numai probleme

Răspuns Câştigător
| kidu_6779 a răspuns:

Nu am inteles prea multe dar o sa incerc sa formulez un raspuns.
In primul rand... spune-i prietenei tale sa uite de taieturi si alte prostii si in al doilea rand... daca vrea sa afle ceva, sa vorbeasca direct cu baiatul in cauza si sa uite de "minciunelele" prietenelor pentru ca, intr-o relatie sunt doar 2 persoane nu 3, nu 4, nu 100!
Succes!

8 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Nu am inteles nimicstraight face

| forever4you a răspuns:

@EmoGirl fara suparare dar tu "catsy any ay?"

| forever4you a răspuns:

@EmoGirl esti la pamant fetitooooh go on

| Lummy a răspuns:

Spune-i prietenei tale sa se duca sa vb ea personal cu acel baiat, nu are nimic de pierdut...sa nu se mai ia dupa toate inaptele care nu stiu sa vb.sau da-o de gol pe "prietena ta", pune-o de fata cu acel baiatbig grin

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Lool... catsy any ay?laughing

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

@forever4you. da, vreo problema?raised eyebrows. nu`mi place sa fiu la fel ca voi smug

| BellyGiggling a răspuns:

Asa si care e intrebarearaised eyebrows?
ma fetita du-te si invata sa scrii si sa vorbesti si sa te exprimirolling eyes copil copac
cand vad din astea ca tineoh go on

| Ozzz a răspuns:

Problema asta ar trebui rezolvata de ea, si daca vrea si cu ajutorul tau.Consider ca este o chestie intima si daca ea ar vrea ajutor l-ar cere, sau daca tu tii neaparat, ajut-o fara sa dai din casa pe toare site-urile.