| Dededodo a întrebat:

Va rog ajutati-ma simt ca mor nu mai pot, sunt cu un baiat de 3 luni de fapt eram pana acuma cateva ore, am facut atatea cu el, eu sunt virgina si el e, dar el nu ma crede, zice ca nu sunt, am incercat sa o facem dar nu am putut, am avut incredere in el am facut mereu ce a zis si acuma ma face curva, tarfa, handicapata il iubesc foarte mult si mereu ma rog de el sa ma ierte, nu stiu ce sa fac imi vine sa plang cand il vad in liceu, ce sa fac nu mai pot am avut incredere in el ai am facut ce a vrut el mereu, e singurul baiat pe care l-am lasat sa ma atinga, si acuma ma da la o parte. Ce sa fac ca sa ma creada ca sunt, mai inainte mi-a spus ca deoarece am sanii departati inseamna ca nu mai sunt virgina eu nu am auzit in viata mea asa ceva, ce sa fac ca sa ma creada ca sunt, va rog, nu mai pot cad in depresii, nu mai pot imi vine sa ma omor. Stiu ca ma iubeste mult dar nu are incredere in mine, ce sa fac am vrut sa fiu cu cineva cu care sa o fac o data nu sa o fac cu mai multi si am crezut ca el e perfect si acuma ma lasa ce sa fac crying((Nu inteleg de ce ma face curva pentru ca il iubesc si mereu am facut ce zicea el crying(( nu mai rezist il iubesc foarte mult si nu pot sa il vad langa alta stiind ca am incercat sa o fac si acuma sa mearga la alta cryingcum am putut sa fiu asa naiva, ce sa faccryingCum sa ii demonstrez ca sunt virgina si ca e primul baiat pe care l-am lasat sa faca ce vrea crying

14 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ce cretin

| darrio2007 a răspuns:

Nu ai ce demonstra unuia ca asta. Iubesti pe unul care nu da doi bani pe tine. Duca-se.

| KodrutZ a răspuns:

A gasit alta proasta de care sa si-o bata. Fii desteapta macar in al doishpelea ceas si baga-l in aia a ma-si. E un dobitoc imatur, nu ai ce face. Poti sa te duci la medic sa scoti certificat ca esti virgina, i-l arati, o sa isi ceara scuze, o sa zica ca ii pare rau si alte minciuni, dupa care o sa ti-o traga si o sa te lase cu ochii in soare.

| RAY a răspuns:

Nu e baiatul la care visai sincer,daca era un baiat sincer,serios nu vrea sex de la tine asa repede si nu il interesa asa mult de virginitatea ta plus ca nu te jignea, posibil e un tip frumos, inalt, popular un badboy care atrage multe fete in jurul lui tu cum nu ai facut sex cu el asta sa enerva, dal uitari

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce idiot.
trezeste te si nu te mai injosi.
nu trebuie sa ii demonstrezi nimic nimanui

| Doub a răspuns:

Eşti praf.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Il doare pe el undeva ca esti sau nu virgina.
A incercat si el un truc ieftin si nu i-a iesit.
Te-ar fi lasat balta oricum, dar dupa ce se plictisea de "jucaria" cea noua.
Data viitoare alege-ti iubitul cu mai multa atentie.Acesta pare un borfas dupa scurta descriere.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Eu zic sa uiti de el,nu este potrivit pentru tine,odata ce ti-a zis acele cuvinte jignitoare la adresa ta si te-a parasit pentru un lucru care nu este adevarat si nici macar nu avea o dovada,si-a aratat uratul lui caracter,nu mai ai ce vorbi cu ala,intr-o relatie incredere,sinceritatea si respectul sunt cele mai importante,el nu avut nici unul din astea, tu chiar vrei sa se mai intoarca la tine, nu e unicul baiat de pe planeta, sunt si baieti de treaba care sunt altfel, aluia nici nu-i pasa de tine. Sper ca te-am ajutat.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Trebuie sa gasesti o persoana care sa te placa pentru cine esti tu ca om, nu doar pentru corpul tau.
O sa gasesti o persoana mai buna pentru tine, dar trebuie sa fi atenta pe cine alegi, trebuie sa il cunosti bine.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Mult succes.

| Eastwood a răspuns:

Important e ca nu ai facut nimic eu elwinking!
Ti-ai lasat demnitatea calcata de el, rau ai facut. Incearca sa nu-l mai bagi in seama, nu-l mai privi, sincer nu are rost, s-a folosit de tine, tu faceai ce spune el, dar el facea ce spui tu?
Trateaza-l cu indiferenta, doare cel mai tare, sincer, nu are rost sa va impacati pentru ca o sa-ti ceara din nou sa o ''faceti'', dupa care ramai cu ochii in soare. Uita-l, baieti mai sunt, stiu ca pare un sfarsit de lume, dar ai incredere!winking
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite care este fază:e un bou, iar tu ai fost cu capul în nori.El a profitat de asta și a făcut ce a vrut cu ține, rezultând această mare decădere.Nu te întoarce la el, crede- mă o va face din nou. Dacă îți spune astfel de chestii nu înseamnă ca este confuz, ci ca nu ia ieșit schema.
Acum, fi atentă! Ia-ți razbunarea, dar in cel mai frumos și elegant mod.Intră în școală, ține capul sus, aranjează-te, fa-te frumoasă, da dovadă ca nu-ti pasă de el și că te poți menține pe plan emoțional, arata-i ca nu are niciun efect asupra ta. Încearca sa-l ignori, mai ales! Dacă vrei să-ți iei gândul, dezvoltați un talent sau o pasiune!
În prealabil, dacă nu te lăsa în pace, arata-i ce diavol să obțin din această decădere.

| buffa a răspuns:

Uite, eu am 21 ani, prietena mea 17, ne intalnim de 2 ani jumate, nu am avut relatii cu ea niciodata, da imi permite s-o ating, dar o inteleg si eu ca este inca prea mica si ii este frica, o iubesc enorm, si de aceea rabd, chiar daca nu va fi a mea, nu o sa-mi para rau, asa dar vreau sa-ti spun, ca baiatul ala de care iti este tie pe plac, el de fapt vrea doar un lucru... stii tu care e. Fii buna si incearca sa-l uiti, sa te fi iubit nu proceda in felul urmator, mai ales ca ai 3 luni cu el. A vrut sa te incerce, dar tu daca o sa te dai lui, el o sa-si bata joc, incearca sa-l uiti. Dar chiar de o sa se intoarca la tine, primeste-l dar totul cu o oarecare norma. Nu-i permite de toate.

| becauseminions a răspuns:

Daca e un lucru pe care nu il suport,aceia sunt oamenii fara mandrie. Draga mea,cum dumnezeule sa mai iubesti atat de mult o persoana care te face in toate felurile?! Sunt baieti destuli pe lumea asta, stay chill.Ok, inteleg, nu e usor am trecut si eu prim despartiri mult mai dureroase, mai ales ca noi chiar ne iubeam.In cazul tau chiar nu vad unde e durerea..De ce sa fi ranita din cauza unui baiat care nu stie sa se comporte?