| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa imi raspundeti ca innebunesc.Deci sa va povestesc eu sunt o fata batausa si puternica..Eu sunt populara din scoala si din clasa a 5 a am avut un iubit pe nume Cristi dar el de fapt nu ma iubea ci vroia sa imi i-a locul eu mi-am dat seama si am pus niste unii sa il urmareasca.El este un mare retardat, mincinos, fals si prost.Prima data cand este prieten cu cineva iti asculta ordinele ca sa ai incredere in el dar cand esti la greu spune minciuni lui masa si vine la scoala. Dupa ce am aflat dupa ore l-am batut de s-a facut de ras prin toata scoala dupa care in pauza ma ameninta ca o cheama pe masa si ma injura..Eu nu l-am crezut dar a doua zi chiar a venit si m-a certat dupa care mi-a zis diriga sa o chem pe maicamea la scoala asa am facut dupa care a venit directorul sa voteze colegii cine e vinovat si toti au tinut cu mine in afara de retardatul ala de Marcus. Dupa ce s-a terminat clasa a 5 a inceput sa o cucereasca pe cea mai buna prietena a mea pe nume Alina. Dupa ce am aflat am luat-o de mana si am mers in baia de fete si ia-m zis daca si ea are sentimente de el si ea a zis da dupa care eu ia-m explicat despre el..Peste doua saptamani ia-m tot explicat si tot nu m-a ascultat asa am lasat-o doua zile ca aveam un plan. Dupa cele doua zile clasa mea (mentionez ca Cristi ala e coleg cu mine) sa continui dupa doua zile clasa mea a terminat orele si clasa la prietena mea la fel si ia-m zis sa vina cu mine si ea a zis ca trebuie sa ii dea bani la fratele lui Roby si eu i-am zis ca poti si maine am iesit din scoala dupa care mi-a zis ca o astepta mama ei.laughingPai lol prima data a zis ca trebuie sa ii dea ala banii si dupa care imi zice ca o asteapta masa normal ca mi-am dat seama ca minte asa ca am hotarat sa o urmaresc cu ochii mei..Si dupa o ora am vazut-o cu Cristi si prietenul lui Marcus.Simteam ca muream de furie asa ca am lasat-o si am luat frumos masina.A doua zi iar am luat-o la baie dar eu stiu sa fac teatru si nu stia ca eram nervoasa sau ca am urmarito..Am luat-o in baie ia-m zambit in fata dupa care i-am zis ziceai ca o asteptai pe mama ta ieri si ea a zis ca da dupa care am intrebat-o unde te-ai dus cu ea cica acasa dar de fapt sau dus prin spitalul fundeni.Ce dracu ma crede proasta? Tot am lasat-o si m-am prefacut ca zice adevarul. Dupa 5 zile am luat-o iar in baie si ia-m zis ca a mintit si ca tot il iubeste dar el de fapt nu o iubeste doar se foloseste de ea ca sa ma enerveze..Si tot asa ala ii zicea ce sa imi spuna mi-e ca cica nu mai este cu el si numai prostii dar de fapt umbla dupa curul lui.De ziua indragostitilor am avut consiliu si am vorbit cu doua clase a 7 si a 5 si dupa care m-a luat de brat si m-a intrebat daca a ramas corigent iubitasu si nu a ramas dar prietenul lui Marcus a ramas la trei materii corigent dupa care m-am jucat cu zapada cu prietenii si s-a terminat consiliul. Dupa trei zile chiar nu am mai suportat am dus-o iar la baie si am amenintat-o ca daca nu recunoaste ca il iubesti il bat si il dau de gol prin toata scoala..Si ea a zis ca pot sa il bat ca cine nu te lasa dar ea cand vorbeste nu se uita la mine ci sus deci asta inseamna ca minte. Dupa ce a venit cealalta pauza am stat numai cu ochii pe Cristi ala si s-a dus iar la Alina si eu ia-m vazut m-am dus la ei si ia-m zis lui prietenamea sa plece de aici si a plecat dupa care l-am luat de gat si l-am amenintat ca daca nu o lasa in pace il nenorocesc il dau de gol prin toata scoala si chestii din astea dupa care ia-m dat drumul si l-am impins de s-a dus in perete. Dupa ce m-am atins un pic de retardatul ala prietenamea m-a dus in baie si mi-a zis ce ia-m facut si eu ia-m zis parca ma lasa-i sa il bat dupa care mi-a zis adevarul ca il iubeste si m-a rugat sa il las in pace..Eu asa am facut doua zile eu o iubesc foarte mult si ii vreau binele ca, cand o sa fie la greu o sa plece de langa ea.Dupa doua zile am aflat ca a barfit-o cu prietenii lui si eu nu ia-m zis nimic. Dupa ce am terminat orele ala cu prietenamea sau intalnit au luat tramvaiul si dracu cine stie unde sa-u dus. Miercuri noi avem sportul si ia-m zis ca iar s-a intalnit cu ala? si ea a zis ca da si eu ia-m zis sa mor de nu til bat si il dau de gol prin toata scoala.Mi-a zis ca de cand nu e cu el toti o ignora si eu ia-m zis ca normal te ignora atata timp cat esti cu el esti considerata retardata (unii stiu ca sunt iubititi dar nu toti) si asa ia-m zis m-am dus la Cristi ala era singur si puteam sa ii fac ce vreau eu si l-am amenintat iar ca il dau de gol prin toata scoala si a zis ca ii tremura chilotii de frica si dupa l-am luat de brat si l-am dus in spatele scolii si l-am impins si a zis lasa-ma ca ma spune la director l-am lasat si am inceput sa rad de prostia lui si ia-m zis si ce ii spui? ca te bat ca ai iubita dar tu de fapt vrei sa ma provoci? dupa care nu a zis nimica si a plecat dupa care mi-a inceput si mie sa imi fie frica sa nu ma spuna asa ca nu ia-m mai facut nimic dar trebuie sa fac ceva un copil Ivanciu a fost exmatriculat din cauza lui, dupa care jumatate eu si acuma prietenamea? Asta imi nenoroceste prietenii..Deci ce sa fac ca sa renunte? Funda promit!

Răspuns Câştigător
| eu6andrea a răspuns:

Am ras jumate de ora laughing povestea asta pare scoasa din filmele cu copii mici! ce crezi ca rezolvi daca te comporti asa? ai observat ca atunci cand parintii iti interzic un lucru tu il faci de al naibii? pai asa si cu el! ai putea avea o discutie serioasa cu el, calma si fara amenintari, ii spui ce te deranjeaza daca nici asa nu se poteleste atunci nu il mai baga in seama ca daca nu ii dai apa la moara el nu are de ce sa reactioneze!

| Sweet155 a răspuns (pentru eu6andrea):

laughing mi-e imi spui? daca erai in locul meu radeai de mureai.O sa urmez sfatul tau

12 răspunsuri:
| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Fa o favoare omenirii si arunca-te pe geam.

| unknøwn a răspuns:

"El este un mare retardat, mincinos, fals si prost.Prima data cand este prieten cu cineva iti asculta ordinele ca sa ai incredere in el dar cand esti la greu spune minciuni"

Aici de fapt te proiectezi pe tine.
Câtă bătaie a mâncat maică-ta de la taică-tu?

| alinaalin955 a răspuns:

Cine crezi ca sta sa citeasca romanul pe care l-ai scris aici?

| Sweet155 a răspuns (pentru alinaalin955):

happy cine ii place sa citeasca

| apademasa a răspuns:

Stii sa joci foarte bine teatru.imi plac planurile tale.laughing

| nutsa a răspuns:

Ignora-i, asta o sa ajute cel mai bine.Plus ca nu o sa-ti pierzi celulele nervoase din cauza altora.

| VyouLee a răspuns:

Știi, eu am trei frați, și toți trei mă enervau la culme de ceva vreme, și nu se opreau. Dar am scăpat de ei. Știi cum? Pur și simplu nu le-am atras atenția, și, după cum se știe, dacă nu pui paie pe foc focul nu arde. Deci, acum ei nu mă irită. Nu-i atrage nici tu atenția și maximum peste două luni el nu te va mai zădărî. Atît, sper ca sfatul meu să-ți pridă bine. Pa!

| Iustinica_Iustina_1990 a răspuns:

Eu zic ca ai inventat toate astea sau doar ca esti o fata care se baga in toate prostiile. Care era treaba ta daca aia Alina e cu fostul tau " iubit "? Pana la urma de ce te complici, oricum nu-ti e prietena, avand in vedere ca te-a mintit atat. ( daca tot pui cratimele alea pune-le unde trebuie )