| Bee123 a întrebat:

Va rog sa-mi recomandati un restaurant bun in galati sau o alta locatie unde se poate servi o cina romantica insotita de o ambianta muzicala pe masura.

Răspuns Câştigător
| push2gl a răspuns:

La Cosoreanu
Str. Nicolae Balcescu, nr. 28 - 30,

3 răspunsuri:
| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Restaurantul Chinezesc dinŢiglina II. sper că ţi-am fost de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre tiglina 1 si papadie dai de care restaurant iti place;"La mama""Amadeus"si mai sint vreo citeva.Succes.

| Andutza1 a răspuns:

Si eu stau in Galati. sti restaurantul ala chinezesc unde a fost mai de mult cofetarie pe drumul ala spre dunare la vale acolo. sper sa iti fie de folos. funda?