| Zapaaacita a întrebat:

Varul meu are o fetitahappy Eu ce ii vin fetitei:-s Funda.

Răspuns Câştigător
| Bibuu09 a răspuns:

Pai si la mine e la fel esti un fel de matusa de la verisoara fundawinking

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matusa/Unchi

| grgdlk a răspuns:

Matusa din verisoara ii vii

| AndyDeiu a răspuns:

De fapt ce ai vi.Ce ruda de familie esti cu el.Esti romanca asa-i?

| Zapaaacita explică:

Dahappy sunt verisoara cu tatal feteihappyVerisori Primaribig grin

| Leaderrr a răspuns:

Eu stiu ca se foloseste termenul de unchi, cu toate ca este si la frati! Adica eu asa folosesc sigur.

| grgdlk a răspuns (pentru Leaderrr):

Ce unchi mai leader price, intrebarea e pusa de o fatatongue

| Leaderrr a răspuns:

Sincer cred ca numai exista termen pentru acest grad de rudenie, decat la copii care vor fi verisori de gradul II

| BeCareful a răspuns:

Matusa de a doua. happy