| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare normal ca un baiat de 14 ani sa mearga la plaja de nudisti cu maica-sa? Eu sunt fata dar n-o vad pe mama dezbracata.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy mi se pare o totala lipsa de respect si nerusinare cu desavarsire...straight facenu am nimic cu cei care practica asa ceva, dar de ce trebuie sa te duci cu fiul/fiica sa te vada goala?:O:O:O:O eu am doi copii fata si baiat, dar nu imi permit asa ceva, nici sa ma pup cu taticul lor.dar fiecare e liber in gandire si in comportament.

3 răspunsuri:
| PrinD a răspuns:

Psihologic este foarte grava problema, la o varsta asa de frageda un copil nu ar trebui sa vada adulti goi, toti la gramada si mai ales daca merge cu o persoana de sex opus, daca era vorba de tatal lui era ok, o lua ca pe o lectie de sexologie, in schimb cu parintele de sex opus, copilul poate prinde teama psihologica de sexul opus si in viitoare poate opta pentru sexul egal (gay) Din cauza temerilor el se poate simti mai in sigurant cu persoane de acelasi sex. Deci nu este indicat ca parinti sa duca copii la o plaja de nudisti, pot aparea multe probleme in decursul anilor, pot deveni si violenti si cu tente de incest, se poate simti atras de persoana care il duce acolo in decursul anilor.

| luiza a răspuns:

Noi romanii suntem mai pudici dar occidentalii au statiuni intregi doar pentru nudism unde merg cu carel si purcel...citeste aici: /www.ziare.com/vacanta/destinatii/plaje-faimoase-pentru-nudisti-1081609

Răspuns utilizator avertizat