| anonim_4396 a întrebat:

Voi sunteti pudici? :S, eu am vrut sa ma duc la plaja la nudisti la mare (sa fac plaja ) dar mama nu m-a lasat

Răspuns Câştigător
| unu a răspuns:

Consider ca ar fi mult mai putini obsedati sexual daca n-am mai asocia nuditatea cu sexul si ea ar fi ceva obisnuit. Dar asta e cultura in care traim.
@arrriadna: mi se pare ca spui prostii. asta poate sa se intample si cu alte pati ale corpului.

16 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

laughing Eu una nici daca imi dai bani nu fac asa ceva laughingstraight face
Nu imi sta in fire!straight face
Deci da...sunt pudica laughing

| valy a răspuns:

Nu stiu...eu mai bine prefer sa ma duc undeva unde daca faci nudism barem sa o faci cu cei de varsta ta.eu nu m-as duce la mare sa stau sa vad poponete de mosi,, si piele slinoasa si tot asa mai departe...nu este cum spune "arriadna"ca iti aduce iritatii la oualaughinglaughing. sau la fete la sani.mai ales ca s-au inventat o gramada de lotiuni contra soarelui si tot asa mai departewinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nici mie nu imi place la nudisti, nu mi se pare corect sa ma afisez in fata altora in asemenea "tinuta ".

| User a răspuns:

Pai eu n-as sta in curu' gol in fata cuiva nici sa ma batilaughing

| User a răspuns:

@Lady. Love. a da, ai dreptatelaughing
Da' nu stiu cum sa explic. is mai multe trepte ale umilinteirolling on the floor
Prima ii sa te imbraci de la second hand si a doua e sa stai in curu' gol in fata cuiva. si nah. intelegi tulaughing

| Marii a răspuns:

Nu ma duc la nudisti nici sa ma omori. laughing Deci da, sunt o pudica si sunt mandra de asta. laughing

| Mjdolhfi a răspuns:

Nici daca imi dai bani nu as face astalaughing. Poti sa ma omori dar asa ceva nu as face no talking

| myha a răspuns:

Eu?:o nuuuu:d.
Nici gand!
Cum sa ma duc acolo sa le vad ouale la aia si mai ales la batrani.:d Mi se face greatalaughing

| Bishop a răspuns:

Nici daca ma bati sau ma platesti nu ma duc acolo laughing
Deci da! Sunt!

| arrriadna a răspuns:

Salut. Pai nu te-a lasat din considerente de sanatate, nu din "pudicitate". Daca esti baiat pentru "oua", daca esti fata pentru sani- expunerea prelungita la soare cu "obiectele din dotare" e un risc de:" iritatii, arsuri, canceruri de piele. Tu stai cu partile alea "ascunse" tot anul... Daca le expui din prima, la soare, mai mult de 15-20 de minute risti "diverse".

| arrriadna a răspuns:

Salut. Bai, scuze ca am scris ca din romane "horror" laughing.
Adevarul este ca am vazut o tipa, arata f bine la corp, dar avea sanii atat de rosii (gen carne vie) incat ma intrebam ce naiba mai cauta pe plaja. Si cand am scris aveam imaginea asta in minte... Bleah! So, scuze, again happy

| Lady.Love a răspuns:

Nu m-as duce! Clar. happy
@paul27 nu ziceai ca ai sta in curu gol decat sa te imbraci de la second hand?hee hee

| Mai Tare Ca Un Drog a răspuns:

Nu n.ai de ce sa fi pudic in special la nudisti. Toti sunteti la fel acolo love struck eu la mare fac topless si ma simt super ok love struck

| oxigen_9536 a răspuns:

Eu is pudicalaughing referitor la plaja la nudisti... mi se pare aiurea sa te infatisezi in costumul lui Adam sau al Evei in fata unor necunoscutistraight face e ciudat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@arrriadna ma sperii happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu suport asa ceva laughing, asta inseamna ca si eu sunt pudicahappy. Nu de alta, dar cand vad babele cu,, podoabele`` lasate pana la burta si se mai dau si cu crema, deja vreau acasa big grin.