| splash132 a întrebat:

Vine ziua tatalui meu care va implini 50 de ani si nu stiu exact ce sa-i iau. aveti vreo sugestie? mersi

Răspuns Câştigător
| Cornelcmn8 a răspuns:

Iai un ceas/ o curea/ un portofel/ o bluza/ un fular cu echipa favorita/ o scrumiera daca fumeaza/ un fular/ un fes/ o caciula/ o pereche de manusi -- ca tot vine iarna

7 răspunsuri:
| Aesir a răspuns:

Cumpara-i ceva care stii tu ca lui ii place macar catusi de putin smug

| Biiba a răspuns:

Acum depinde si pe portofelul tau(buget) daca ai bani poti sa ii iei gen o masina sau un TV, sau daca stai mai prost cu bani poti sa ii dai un portret de familie. Sper ca te-am ajutat.Plz funditaza.

| Complicat a răspuns:

Un portret de familie

| Betypop a răspuns:

DA! eu am 5 raspunsuri:1)Iai ceva de culoarea lui preferata.2)Iai o sticla de vin.3)8 pachete de tigari.4)un bax de bere...cred ca ai place sa bea.5)un caine cu 3 picioare! funda?

| Ruki a răspuns:

Daca este sofer inrait, poti sa ii iei un accesori frumos pentru masina.

| zergu a răspuns:

Ia-i niște bani din portofel...

| adriancurelea a răspuns:

Ia-i orice, se va bucura oricum!
să fie ceva din inimă.