| MissIoana2002 a întrebat:

Va fi ziua fratelui meu in curand, va implini 18 ani.Si nu stiu ce sa ii cumpar.El imi cumpara mereu cadouri si nu stiu ce sa ii iau. VREO SUGESTIE? VA ROG AJUTATI-MA!

Răspuns Câştigător
| mylifedance a răspuns:

Ehmmm incearca sa descoperi ce'si doreste el, pune'ti o prietena sa'l intrebe sau nu stiu. Sau, fai cadou ceva ca sa ramana sa aiba mereu, o bratara, exemplu, sau un lantzisor cu initziala lui, dar ceva care sa'i ramana amintire de la surioara/fratzioru lui happywinking