| anonim_4396 a întrebat:

Voi gasi multi prieteni sa mi rapunda sicer la intrebarile mele si posibile sfaturi? intrebarile sunt puse doresc cit mai multe raspunsuri Unde am gresit?/ va multumesc NUTY astept

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Sper sa gasesti cat mai multe persoane care sa te ajute...eu m-am uitat la intrebarile tale si sincer nu cred ca pot sa te ajut deoarece nu am decat 14 ani...imi pare rau sad... Oricum nicio persoana din lume nu o sa iti iubeasca baiatul asa cum il iubesti tu pentru ca nimic in lume nu se compara cu dragostea de mama si chiar imi pare rau ca s-a intamplat asa dar sunt convinsa ca relatia cu fata aceea nu o sa tina mult si pana la urma o sa isi dea seama unde a gresit pana atunci fi puternica sad

3 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Vei gasi cu siguranta pe cineva care sa te indrume si sa-ti dea un sfat folositor, important este sa vedem care sint intrebarile tale, pe urma iti vom da si raspunsul.

| gabimaris a răspuns:

In viata gresim fara sa ne dam seama, gresim dorind sa stim totul despre copiii nostri si nu le lasam libertatea sa aleaga, gresim atunci cand le criticam alegerile, cand le zicem ce sa faca si cum sa faca, gresim cand avem impresia ca le trebuie sfatul nostru si atunci cand ei il accepta si il asculta poate din politete, ne suparam cand nu fac ce le-am zis noi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Răspunsurile vin pe măsura întrebărilor.
Unde ai greșit?
Pa, pa.