| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune si mie cineva cum pot arunca proprile intrebari puse pe TPU? Vreau sa imi arunc intrebarile si nu gasesc unde, sau nu se poate? pff sau macar sa imi arunc contul. astept raspunsuri!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai doua posibilitati: 1.Scrii un mesaj din CONTACT si soliciti stergerea. 2.Iti raportezi intrebarea ca irelevanta ori spam, bifand optiunea respectiva, care se afla sub fereastra pentru raspuns si dai clic pe raporteaza, completezi fereastra ce apare cu irelevant ori spam si dai raporteaza si OK. Numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

Nu exista o optiune de stergere a intrebarilor. Dar ai doua posibilitati: 1. Scrii o cerere la "Contact" (in partea de sus al paginii); 2. In cazuri speciale poti sa-ti raportezi singur intrebarea sau raspuns.
Succes!winking

| DeNyyy a răspuns:

Dai sus la contact si ii scrii un mesaj ralucai sa iti stearga intrebarile sau contul.altfel nu ai cum...
succes:*