| Rose_2860 a întrebat:

Voua va place numele Ramona? Mie mi se pare f draguttongue

Răspuns Câştigător
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Buna. este foarte dragut happy. si eu am fost exact ca tinebatting eyelashes..."cand voi avea o fetita..." si acum am o fetita :X si o cheama Nicoleta Angela :X:X ROBERTA :X :X... iar acum imi fac planuri cum se va numii urmatorul(oarea)hee hee

o zi placuta! happy

5 răspunsuri:
| Ana_6509 a răspuns:

E simpatic insa eu cred ca pana vei avea o fetita ti se vor schimba gusturile(si mie mi-au placute cateva nume si eram convinsa ca asa imi voi numi copii insa acum nu mai imi plac)happy.

| Aurelia a răspuns:

Da, si mie mi se pare dragutbig grin

| Klara a răspuns:

Da, imi place, dar il asociez des cu pitzipoance gen Ramona Badescu sau Ramona Gabor...straight face

| Giuly_3112 a răspuns:

Mie imi place ana sau corina happy

| kitty_2130 a răspuns:

Frumos nume love struck.