| irinuk11 a întrebat:

Sincer acum. Voua va place numele meu.Irina?laughing. Mie mi se pare banal

Răspuns Câştigător
| DerHimmelSollWarten a răspuns:

Mie una imi place. Mi-ar placea ca lumea sa ma strige Maria dar toti imi spun Cosmina. Daca era dupa mine, ma nuneam Alexandra, nu stiu de ce.Irina mi se pare un nume frumos. A fost candva o imparateasa cu numele asta, parca stiam ceva de la istorie.Pe cand Cosmina...parca suna a Comossad

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

E un nume ca oricare altul.

| User a răspuns:

Asta e. ghinionul tau.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Irina, este un nume foarte placut.

| juniper a răspuns:

Nu mi se pare banal deloc, mie chiar imi place, am o colega pe care o cheama Irina si i se potriveste happy Stau cu ea in banca in fiecare zi.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Mie mi se pare un nume foarte frumos. Te'ai obisnuit tu cu el si de asta nu iti mai place.

| Irina a răspuns:

Mie imi placetongue

| nutty a răspuns:

Daca te chema Vasilica sau Stela sau Asfaltina ce mai ziceai?laughing

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Ma cheama si irina... dar ce sa mai zici de MIHAELA?laughing-mai mult de cat banal.asa ni se pare noua cele care purtam numele, ca celorlalti nu li se pare asabig grin!

| andrei123 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, nu mi se pare banal cum zici tu dar toti avem dreptu la o parere, deci unora o sa le placa si unora nu o sa le placa (cum nu iti place nici tie)! asa este un nume frumos si in nici un caz banal!

| patriciaxd a răspuns:

E mai bine decat patriciahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele tau mi-a amintit de "Caprele Irinucai", sau de "Irinuca cu cercei". laughing E ok numele, sa-l "porti" sanatoasa! laughing