| mellaatica a întrebat:

Vreau sa am un copil pe nume pe hitler...Dar nu cred ca societatea il va accepta sau aprecia...Atunci ce alt nume sa.i dau? (am fost violata si am ramas incarcinata si nu vreau sa renunt la copil)

13 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ce vină are copilul pentru ceea ce ai pățit tu?!?
De ce vrei să te răzbuni pe o ființă inocentă pentru o faptă mârșavă comisă de tatăl lui? Dacă deja îl urăști atât de mult, i-ar fi mai bine să nici nu-l naști!

PS și oricum, Hitler e nume de familie, nu prenume. Pe Hitler îl chema de fapt... Adolf!

| Felys a răspuns:

Se poarta Putin acum

| NoName0x0 a răspuns:

Bricheta daca e fata si Mercedesu` daca e baiat!

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Daca vrei un nume ce semnifica o persoana cunoscuta sa fie ceva misto si romanesc gen Traian sau Mihai (Eminescu).

| rox13yy a răspuns:

Stalin?

| ArthurKn a răspuns:

Benedict, Mike, Chester, Dave

| Dracoola a răspuns:

Zi-i Romeo Fantastik, atunci il vor aprecia toti.

| PapagalGalben a răspuns:

Maria daca e fata sau Andrei daca e baiat
(nume comun=nume cool) big grin

| Ingerul00 a răspuns:

Chanel daca e fata sau Eddy daca e baiat

| Denissaaa123 a răspuns:

Andrew, Marius, Ciprian, Remus, Daniel, Cristi, Alexandru, Sorin, Vladut etc

| bunadimineațaa a răspuns:

Peleș sau Floare de Soare

| bunadimineațaa a răspuns:

Sau doctorița Damian

| cristinaicn a răspuns:

Mario, David, Remus, Martin, Laurentiu, Tudor, Vlad