| Rendlix16 a întrebat:

Vreau sa devin dansatoare dar parintii nu-mi permit, ce sa fac?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar trebui sa faci ce iti place, daca vrei sa devii dansatoare, demonstraza-le ca poti si cat de mult iti doresti asta

| ywar a răspuns:

Du-te intai tu si vezi ce inseamna sa devii dansator, vezi daca iti place - vei avea nevoie de consitie fizica, de antrenamente etc si pe urma vorbeste cu ai tai!

| fuzzer a răspuns:

Arata-le ce iti place, si ca vrei sa-ti faci o cariera din asta si ca te pricepi.Dar trebuie si tii cont si de sfaturile lor intr-o oarecare masura.

| Seducatorul a răspuns:

Ce fel de dansatoare? Cred ca vorbesti de animatoare, NU?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sunt parintii tai, trebuie sa asculti de ei.
Demonstreaza-le ca esti in stare de asa ceva, spune-le cat iti doresti asta, incearca sa-i convingi.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lege dansul precum hobby si revin o cu picioarele pe pamant.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Poarta cu ei o discutie civilizata si explica-le ca asta e pasiunea ta, asta faci cel mai bine trebiue sa inteleaga

| MySelf94 a răspuns:

Incearca sa le arati ca asta iti doresti pentru ca asta te face probabil fericita, fiind parintii tai cred ca daca tin la tine cu adevarat isi doresc sa fii si fericita pe plan profesional, daca tu consideri poti sa le ceri si sfaturi ca sa vada ca sti sa iti iei masurile de precautie

| Bby20AnA a răspuns:

Arata-le cat de buna esti si cat vrei tu sa devi dansatoare si sigur te vor lasa