| cristina_9394 a întrebat:

Vreau sa ma impac cu fostul prieten. Ce trebuie sa fac sa-l recuceresc? avand in vedere ca el nu mai vrea sa se impace cu mine, poate pot sa-i schimb decizia intr-un fel sau altul. Niste sfaturi, care sa functioneze, va rog.

Răspuns Câştigător
| TheOne_6493 a răspuns:

Datele problemei dale nu sunt suficiente ar trebui sa adaugi mai multe detalii dar sa vedem cum ne putem descurca cu ce avem:
E clar ca cea nu a mers sau nu merge, trebuie sa gasesti buba (ce nu a mers intre voi), apoi du-te sa discuti cu el pe tema asta, incearca sa il convingi ca totul va fi altfel si cel mai bine e sa va acordati o a doua sansa.
astept fundita. take care
Pt orice alta intrebare da-mi un msg...

6 răspunsuri:
| treipuncte a răspuns:

Pai incearca sa te apropii de el... dupa aceea il intrebi daca vrea sa va inpacatii.ai stat mult cu el? daca ai stat mult cu el, o sa vrea sa va inpacati sigur tongue baftahappy

| simiiii a răspuns:

Heii`! Phey...thinking ar trebui sa stii ca si baietilor le plac fetele vesele si pline de umor. [ ai putea incerca asta love struck ] Dar, atentie! Poti cadea foarte usor in ridicol. Nu si daca pleci urechea la cateva trucuri...[ le-am inkerkat si functioneazablushing ]1.Nu iti fie teama sa te iei peste picior! Faptul ca esti capabila sa razi de tine iti va da dreptul sa iti tachinezi si iubitul, care iti va percepe altfel intepaturile. Atentie insa, iti trebuie o doza buna de incredere in tine, avand in vedere ca iti vei scoate in afara defectele!
2.Lucreaza la replici! Daca esti in stare sa dai replica potrivitra la momentul potrivit, ai toate sansele sa ii impui respect iubitului tau.Vei dovedi ca ai un caracter puternic si ca nu te lasi cu una, cu doua. Pentru asta iubitul tau te va aprecia si mai mult!
3.Nu`i uita pe clasici! Daca incepeti sa folositi amandoi replici haioase cunoscute, puteti crea momente dragute de complicitate. Cu o portie buna de ras e clar ca iesi cu bine din orice situatie tensionata. 4. Tachineaza-l! Faptul ca il ironizezi usor poate fi o modalitate de a iti arata interesul fata de viitorul tau iubit. Veti incepe sa aveti glume pe care doar voi doi le intelegeti si in felul acesta crea o legatura care va va uni`batting eyelashes. Sper ca te-am ajutat`. pupiki ai grija de tinelove struck app BAFTA:*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu te mai place si chiar daca te place inca este decizia lui si nu poti sa o schimbi doar daca ai putea sa vorbesti sa vezi ce s-a intamplat de ce v-ati despartit. Poate o gasesti problema chiar in interior.

| Josephine a răspuns:

Niciodată când el sau tu l-ai părăsit să încerci să-l recucerești.Niciodată al doilea lucru nu este ca primul, pe planul relației a doua încercare este mai rea (Rareori este egală sau mai bună)după părerea mea este să nu încerci din nou, fiindcă tu ai o șansă de aproximativ 96% de eșuare. Și bineînțeles de 4% de reușită. Mai există mulți de el în lumea aceasta, și, dacă privești lumea cu alți ochi o să descoperi iubirea vieții tale.

| Dorel_Stanciu_1972 a răspuns:

In primul rind trebuie sa ii recapeti reincrederea

| Poienar_Ionela_1993 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu ce sa fac sa ma impac cu fostul meu iubit daac el nu mai vrea sa fie impreuna pentru ca nu ma mai iubeste dar eu fara el nu pot trai.crying