| Loredana_8503 a întrebat:

Cine imi da si mie niste sfaturi? vreau sa ma impac cu fostul meu prieten dar nu stiu cum pentru ca el nu mai vrea sa vorbeasca cu mine spune ca i-am facut mult rau, si nici nu e in tara.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca si tu recunosti ca i-ai facut prea multe rele cum crezi ca se simte acel om cind vb cu tine? din greseli invata lumea, cauta sa-ti faci alt prieten si aduti aminte de greselile care le-ai facut cu fostul sa nu le mai repeti dar nici sa iei ideea in brate cu ''Iarta-mi Doamne pacatele ca sa pot face altele '' ca ulciorul nu merge de multe ori la apa, succes!