| Anahiteamo a întrebat:

Vreau sa stiu si eu ceva: baiatul taur si cu femeia balanta se potrivesc? :S

12 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Daca este sa te iei dupa zodii, nu. Din cate stiu eu, balanta se potriveste cu gemenii, varsator, leu sau sagetator. Dar nu te lua dupa prostiile astea. Daca ar fi sa te iei dupa vreun zodiac, cel mai adevarat mi se pare zodiacul arab cu arme. Asta nu depinde de pozitia stelelor si de alte baliverne, ci de "mostenirea" de la parinti. Adica daca, de exemplu, tatal este buzdugan si mama este sabie, atunci copilul are sansa sa fie tot buzdugan sau sabie, sau poate chiar ceva superior, ca arcul.
Dar nu ma mai uit de mult dupa zodii, asa ca am cam uitat cum ii si cu asta. happy

| Nicoleta a răspuns:

Nu mai crede in toate prostiile astea.
Cand te potrivesti cu cineva, nu conteaza nici o zodie.

| NickiMinaj a răspuns:

Ba da happy vorbiti prostii... 100% da. si asa, ca un pont, draga mea femeia balanta se potriveste cu oricine vrea ea happy

| patty32 a răspuns:

Te rog, nu mai crede in prostiile astea cu astrologiastraight face
Eu una mereu am dat`o in bara
mai ales la zodiac, si apoi la compatibilitatile zodiilor. happy
Nu conteaza ce zodie esti, conteaza sa ti se potriveasca strict caracterul cu persoana respectiva happy
kisses:*

| patty32 a răspuns:

Cred ca tu vorbesti prostii, Roxawinking
Am cunoscut "femei-balante" exagerat de neobrazate, dar am cunoscut si dragute.
Se potrivesc cu cine vor ele?!raised eyebrows
Ai grija ce vorbesti inainte sa spui.
Credeti toti orbeste in zodiac, desi 80% din voi stiti ca este o prostie marewinking
Hai, te-am pupat din merswinking

| Byclick a răspuns:

Doamne, cine se gandeste la zodie cand ii place de o persoana?

| Rue a răspuns:

Esti balanta?hee hee
Pai nu chiar... fiindca taurul e de pamant iar balanta este de aer. Balanta se potriveste cu gemenii si cu varsatorii *aah, ador varsatorii xD*.
Dar asta nu conteaza asa mult intr-o relatie, fiindca este doar ceva general...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu te potrivesti cu taurul si eu sunt in aceiasi zodie ca tine si imi place de o persoana care este tot in zodia taur dar din pacate nu sunt compatibila cu el

| Mariiaamariiaa a răspuns:

Da se potrivesc. Eu sunt Balanta iar prietenul meu e Taur si ne intelegem foarte bine. Desi sunt Balanta nu ma inteleg cu Leii, Gemenii si Varsatorii.

| CyClopedy a răspuns:

De ce nu?