| zuzu_4658 a întrebat:

Ce credeti ca femeia balanta cu barbatul gemenii se potrivesc?
big grin

4 răspunsuri:
| UninspiredName a răspuns:

Intra si tu pe site si i'ati informatiile singura http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/

| Lexy ♥ a răspuns:

Buna happy
Eu sunt zodia balanta si prietenul meu este zodia gemeni, ce sa iti spun noi ne intelegem foarte bine, treaba e ca depinde in general de fiecare om in parte nu doar de zodie, trebuie sa ai foarte foarte multa rabdare cu cei din zodia gemeni sunt nehotarati, mereu trebuie sa fi in continua schimbare atat cu tine cat si cu locurile in care mergeti, trebuie sa nu te arati geloasa in fata lui chiar daca esti, sa nu iti arati punctele slabe ca o sa se foloseasca mereu de ele, si nu ii povesti totul despre tine adica fi un pic misterioasa pentru ca el o sa vrea sa afle totul despre tine iar tu la sfarsit o sa ramai suprinsa ca nu sti nimic despre el laughing s-ar putea sa te puna la incecare cu anumite chestii ca sa vada daca ti la el, nu ii place sa dea explicatii unde a fost ce a facut, are defecte dar si foarte multe calitati daca sti cum sa il abordezi.Cand iubeste pe cineva iubeste cu tot sufletul dar si cand s-a terminat adio nu il mai intoarce nimeni poate doar sa iubesca prea mult acea persoana. Oricum sunt niste oameni minunati si sper ca ti-am raspuns si la celelalte intrebari happy

Răspuns utilizator avertizat
| Crazy Penguin a răspuns:

Http://www.eastrolog.ro/......gemeni.php ...asta o sa-ti raspunda la intrebare