| taineamea a întrebat:

Web sex - e ceva normal sau nu? Sunteti pro sau contra? Ce parere aveti de cei care fac asta fara sa se cunoasca nefiind implicati intr-o relatie decat strict virtuala? Ati face asta cu o persoana pe care nu o cunoasteti?

19 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Poate doar de amuzament cu prietenii sau maxim o data de incercare..imi pare ceva asemanator cu jocurile de noroc. mai bagi un ban la pacanele mai tragi odata de maneta se mai invarte odata roata si cam atat laughing

| dragos9234 a răspuns:

Daca nu ai intalnit persoana cu care te "fu*i'' prin web inseamna ca esti nebun.
Daca ai intalnit-o inseamna ca esti pervers.

| taineamea explică (pentru dragos9234):

Eu am intalnit fara a vreau...asta inseamna ca sunt perversa?

| dragos9234 a răspuns (pentru taineamea):

Daca ai facut sex la web, da.

| taineamea explică (pentru dragos9234):

Scuze am inteles eu gresit raspunsul tau. Am vrut sa spun ca am intalnit fara sa vreau persoana care vroia sa faca sex la web si inca de la prima conversatie, insa n-am facut asta asa ca nu sunt perversa. big grin

| dragos9234 a răspuns (pentru taineamea):

Aha,dar sa stii ca nu este un lucru rau sa fii putin pervers/a.

| taineamea explică (pentru dragos9234):

N-am spus ca e ceva rau, eu una n-as face asta cu unul pe care nu-l cunosc sau vorbesc prima data pe mess/skype, daca e vorba de cel cu care am o relatie e altceva...in cazul asta ar insemna ca suntem perversi amandoi daca am incerca orice fantezie sau pozitie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare se injoseste cat vrea.
Contra.

| Pitzipoanca a răspuns:

Nu am nimic impotriva celor care il practica, dar nu e pe gustul meu. Mi se pare periculos. Nu se stie la ce moment din viata apare o filmare de felul acesta si iti distruge reputatia. Nu, nu as face asta. Mai ales cu un necunoscut. Nu am nicio parere despre cei care fac asta. E treaba lor.

| Clarity a răspuns:

Contra, vrei sex, cauta pe cineva live...

| taineamea explică (pentru Clarity):

Sunt unii care culmea nu cauta live deca asa...

| Clarity a răspuns (pentru taineamea):

Oameni ciudati...

| Cruciuliță a răspuns:

Dupa pensionarea de batranete o sa-mi fac timp sa ma ocup si de asa ceva laughing laughing laughing

| irina_8165 a răspuns:

Contra doar daca esti prea obsedat de sex faci acest lucru cand ai o persoana iubita langa tine. nu prea stiu ce sa zic.
categoric doar cei bolnavilaughing fac acest lucru parerea meabig grin.

| taineamea explică (pentru irina_8165):

Multi fac asta fara sa aiba o persoana iubita langa ei, sunt siguri si e dupa ei o modalitate de cunoastere si eventual inceputul unei relatii cica...

| robiolic a răspuns:

=]] cum dracu sa faci sex la web laughing?
NU E NORMAL DELOC! trebuie sa fi debil sa faci asta.

| taineamea explică (pentru robiolic):

Simplu: tu te masturbezi de o parte a ecranului la tine acasa, ea face acelasi lucru la ea acasa si va vedeti la web. Daca ai sta fata in fata cu prietena ta si fiecare v-ati masturba fara sa ajungeti sa faceti sex ti se pare tot anormal? Asta inseamna ca sunteti debili?

| robiolic a răspuns (pentru taineamea):

Daca te agiti atata inseamna ca tu areti sa nu zic ce la web si te exciti pe net cu "prietenul". cred ca ai cv probleme grabe un om normal nu se excita aratand chestii pe net si uitandu-se.
e normal sa te uiti la un film porno dar deja cand areti la web e mai ciudat!

| taineamea explică (pentru robiolic):

laughing ce am zis eu si ce ai inteles tu...cred ca ai niste probleme, e cumva ora cam tarzie? Nu ma agit, am pus doar o intrebare, tu si altii ati raspuns si am mai facut niste completari, asta nu inseamna ca imi arat ceva la web si ma excit cu "prietenul". Daca ai fi citit mai bine raspunsurile mele ai fi inteles, dar probabil ai niste probleme repet sa intelegi anumite lucruri si un sfat: invata sa folosesti corect limba romana!