| Muzsic_Robert_Junior_1991 a întrebat:

Buna TPU...Am si eu o intrebare....Nu stiti de unde pot lua un antivirus bun? ....pentru PC gratis... daca stiti link va rog si sa fie calumea daca se poate...Multumesc anticipat

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Avast antivirus e gratuit si bun. Mie mi-a gasit vreo 2 virusi si i-a eliminat acum nu mai am treaba.

http://www.avast.com/index

| Sofer a răspuns:

Instaleaza avast e bun si gratuit.

| Smartulet a răspuns:

Eu iti recomand Yac Cleaner, e 100% gratis si nu expira. Curata si imbunatateste performanta PC-ului.
Informatii si prezentare video gasesti aici www.Yac-Cleaner.weebly.com
Succes!