| A0n1mUL a întrebat:

imi spuneti si mie un program cu care sa ma pot filma cu webcamul. precizez ca am laptop acer. am crystal eye si se vede clar. vreau un program cu care sa ma pot filma pe mine de pe webcam si video si audio. si sa nu fie pe bani sau trial.
dau funda.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

CUM TE INREGISTREZI VIDEO cu Web-cam-ul?
In windows XP vezi aici: http://webrec.blogspot.com/
In Windows 7 -> Windows Media Player, Virtual Dub, VideoLive Mail 4.0, Dr. DivX
ONLINE- INREGISTREAZA-TE VIDEO pe http://www.blogtv.com/Livenow dupa inregistrare pe site da click pe BROADCAST NOW din dreapta sus. Enjoy!