| luxpentrutine a întrebat:

Ce site de upload filme foloseste www.crimetv.ro de se incarca asa repede filmele? X:X

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Te asigur eu ca nu foloseste nimic in afara de severele lor.
chiar crezi ca media pro(protv-ul) foloseste ceva gratuit pentru ce au ei nevoie?
eu zic ca nu. la banii lor pot sa isi cumpere sute de servere pe care sa tina toate video-urile incarcate de ei.
si se poate incarca repede din cauza internetului tau care merge bine sau au ei viteza la servere si banda mare la internet.
dar iti spun eu ca nu foloseste ceva in genul fisierulmeu sau alte site-uri la care noi apelam tongue