| kIdDox3 a întrebat:

Da-ti-mi ceva link-uri pentru a descarca teme pentru Windous 7.straight face Am tot incercat dar imi zice ca nu le suporta si deja m-am plictisita de tema curenta!:-s

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| rebelmonk a răspuns:

Dai click dreapta pe desktop si ii dai personalize cauta ca ai undeva acolo more themes online

| kIdDox3 explică:

Nu amx_x am notebookbig grin...si il am in italiana.Nu imi apare.