| Child a întrebat:

Hey! Stiti ca pe Youtube sub videoclipul pe care il vizionai era un buton de "Download"...Mai este sau s-a desfintat pentru ca era foarte folositor pentru mine...

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| AlexMaddox a răspuns:

Era un add-on pentru mozilla firefox. Al poti descarca de aici https://addons.mozilla.org/......wnl-10137/

| RedBul33 a răspuns:

Daca vr iti recomand eu un prigram care copiezi linkul si il lipesti la URL:
programul se numeste:aTube Catcher2.9.898 are mai multe chestii care poti face ce vr! funda?