| Alina_2047 a întrebat:

Nu stiti unde gasesc The return : Midnight (The Vampire Diaries) de descarcat gratuit?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cartea? The Return: Midnight - Lansata astazi in America 15.03. 2011! Daca despre ea este vorba ...mai ai de asteptat!
http://images.wikia.com/vampirediaries/images/4/48/ReturnMidnight.jpg

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Chiar si asa daca este cum zici tu, oricum este prea devreme sa apara pe net sa o poti descarca FREE! Editurile ar murii de foame si nimeni nu mai cumpara cartea pentru ca o poate descarca de pe net fara bani. Sa te astepti sa o gasesti pe net cam pe la sfarsitul verii! Pana atunci castiga cei care au investit in ea timp si bani.

| Alina_2047 explică:

@neluL Am citit undeva ca in 11 s-a lansat... ma rog, merci.