| CharlieGunners a întrebat:

Am nevoie de abonati Pe canalul meu de Gaming.Imi puteti Da niste sfaturi cum sa imi pot mari numarul de abonati(am doar 4 abonati). Vreau cat mai multe sfaturi.Multumesc! happy happywinking

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| aloismario2005 a răspuns:

Salut fratelo! Poti avansa in YouTube in ulmatoarele moduri:
1. Ceri unui YouTuber cu mai multi abonati(gen MaxINFINITE)sa iti,, promoveze canalul,, Daca nu vrea, nu il bate la cap, se poate razgandii.
2.Numele ar trebui sa se termine cu _Gaming.
3. Faci glume cu abonatii, incearca sa nu-i minti, apoi vedem, poate vei avea macar 1k abonati.
Salut eu sunt Mario si acesta este canalul meu, daca vrei uitete:https://www.youtube.com/channel/UCVsfiocESSIqHEJA-T8xp2w
P.S.:sunt nou si eu, dar am zis sa te ajut pup /\_/\ :*