| danmidnight a întrebat:

eu mereu cand vreau sa iau un fisier de pe FILESONIC imi spune:
All sharing functionality on FileSonic is now disabled. Our service can only be used to upload and retrieve files that you have uploaded personally.

If this file belongs to you, please login to download it directly from your file manager.
Ce sa fac? PS: Mi am facut cont si m-am conectat si a mers contul, apoi sus unde scrii win world web etc. am pus adresa file sonic cu fisierul. Normal trebuia sa imi apara ca sunt conectat dar imi apare la fel... la toate face la fel si + la prieteni
FUNDITAAAAAA + VOTURI(de la prieteni multe voturi cine ma ajuta la asta)!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Lerini a răspuns:

"All sharing functionality on FileSonic is now disabled. Our service can only be used to upload and retrieve files that you have uploaded personally.

If this file belongs to you, please login to download it directly from your file manager."
Traducere : Functia de "sharing" de pe Filesonic este acum dezactivata.Serviciul nostru poate fi folosit doar pentru a uploada fisiere si a descarca fisiere care le-ai uploadat inainte.
Daca acest fisier va apartine va rugam sa va logati si sa il downloadati din fisierul manager.

Pe Filesonic nu mai poti sa descarci nimic, doar in cazul in care a fost uploadat de tine, trebuie sa te loghezi pe contul cu care ai uploadat acel fisier si sa il descarci. Sper ca ai inteles si ca intr-un fel ti-am fost de ajutor.